Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Soudní exekutoři mají dražby na serveru e-aukce.com

Dražební systém E-AUKCE.COM přináší kompletní přehledy veřejných dražeb a dražeb finančních úřadů. Od 5. 11. 2001 rozšířil tyto přehledy též o přehledy dražeb soudních exekutorů a interaktivní databázi soudních exekutorů dle zákona 120/2001 Sb.

Trendem informačního věku je centralizace příbuzných informací na jedno místo. Tímto směrem se vydal také dražební systém E-AUKCE.COM, který dnes obsahuje komplexně dražební problematiku.

Z počátku hlavním obsahem serveru byla oblast veřejných dražeb dle zákona 26/2000 Sb. Vzhledem ke zvýšenému zájmu uživatelů o dražební oblast, se náplň databází rozšířila o dražby pořádané finančními úřady (majetek zabavený v rámci zákona 337/1999 Sb.: O správě daní a poplatků), o kterou je nebývalý zájem. Součástí dražeb jsou také dražby cenných papírů, které se provádějí dle specifických zákonů. Zcela novou oblastí, kterou vytvořil zákon 120/2001 Sb, je problematika soudních exekutorů, do které se v ČR vkládají velké naděje při řešení problematiky pohledávek.

Server E-AUKCE.COM nyní obsahuje rozsáhlou databázi veřejných dražeb, která zahrnuje veřejné dražby, dražby FÚ, dražby cenných papírů, dražby soudních exekutorů.

Součástí systému jsou samozřejmě on-line databáze jednotlivých subjektů: dražebníci, exekutoři a odhadci včetně fulltextového prohledávání a logického třídění. Tuto uživatelskou nabídku uzavírá informační databáze obsahující výklad oblastí a základních pojmů včetně kalendáře vzdělávacích akcích. Aktuality přináší redakční systém, který je napojen na mediální monitoring NEWTON IT a PraveDnes.CZ.

Dražební systém E-AUKCE.COM se od května 2001 stal hlavním centrálním místem dražební problematiky. Denně navštěvuje tyto přehledy stovky uživatelů a mnoho z nich využívá automatický monitoring AVÍZO, který dohledává dražby dle zadaných preferencí.

!! Databáze systému obsahuje veškeré veřejné dražby, které se v ČR konají !!

Důkazem tohoto oborového obsáhnutí je výhradní dodávka dražebních přehledů pro Hospodářské noviny, kde každou středu v příloze peníze a investice vychází aktuální přehled pro další týden.

V současné době je připravováno další rozšíření dražebního systému E-AUKCE.COM a jeho přiblížení investorům a uživatelům, a to ve spolupráci s velice významným subjektem českého internetu.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 8. listopadu 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz