Diskuze
 Bez komentáře
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Praha se stala centrem squashové krásy díky soutěži MISS SQUASH 2000

V Praze v Národním domě na Smíchově se konala soutěž MISS SQUASH. Vítězkou pro rok 2000 se stala Vendula Oulehlová (21) z centra FM Squash Relax. V porotě zasedli mimo její předsedkyně a patronky soutěže Petry Faltýnové (vicemiss ČR 98) a olympioniků Rudolfa Kraje a Romana Šebrleho i pakistánský profesionální trenér Sardar Ali Khan, bratranec nejúspěšnějšího hráče tohoto sportu všech dob Jahangira Khana.

Soutěž vyhlásila redakce časopisu SQUASH & RICOCHET. Výběr do semifinále probíhal mimo jiné i prostřednictvím internetu a redakce obdržela v prvním ročníku této soutěže neuvěřitelných 29 092 hlasovacích lístků

Z dalších přítomných ve dvanáctičlenné porotě byli např. herec Martin Zounar, motocykloví závodníci Michal Bursa a Antonín Kasper, paní Helena Kohoutová, majitelka salonů MAGIC HELENA, která stejně jako již několikrát pro MISS ČR zapůjčila dívkám modely pro jednotlivé promenády.

Redakce se rozhodla vyhlásit i vedlejší soutěž, kterou nazvala MISS WEB SQUASH. Důvodem je to, že chceme dát šanci všem přihlášeným dívkám, i těm které nevybrala porota. Tato soutěž začíná běžet od 21. října a trvá do 24. listopadu. Fotografie všech dívek, které byly na začátku přihlášeny do soutěže, budou opět vystaveny na http://www.misssquash.cz, hlasy z prvního kola jim budou přičteny a mohou bojovat dál i přes to, že nebyly vybrány mezi 10 postupujících dívek do finále. Vítězka této vedlejší soutěže bude vyhlášena také na živém finále MISS SQUASH 2000.

Večerem, kterého se zúčastnilo více než 200 diváků, provázel moderátor Vladimír Hron, který svým humorem dokázal finalistky zbavit nervozity a publikum perfektně pobavit.

Titul MISS SQUASH si zaslouženě vybojovala Vendula Oulehlová (21) z Frýdku-Místku. 1. VICEMISS SQUASH se stala Michaela Kozlová (17). Ta získala i další dva tituly - MISS SQUASH SYMPATIE a ve vedlejší soutěži se stala také MISS SQUASH WEB. Tyto dva poslední tituly byly uděleny veřejností hlasující na oficiálních stránkách soutěže http://www.misssquash.cz. Jediná zahraniční účastnice ze Slovenska Aneta Paprňáková (23) pak získala titul 2. VICEMISS SQUASH.

Do příštího ročníku soutěže se mohou již dnes hlásit dívky, které chtějí získat titul MISS SQUASH 2001. Stačí vyplnit přihlášku na http://www.misssquash.cz/prihlaska01.html. Podmínky pro přihlášení naleznou tamtéž.

Pokud se kdokoliv nemohl zúčastnit živého finále, záznam z tohoto galavečera může shlédnout dne 4.12. (repríza 5.12.) na TV3 nebo si prohlédnout fotografie z finále na stránce http://www.misssquash.cz/fotogalerie.html. Ohlasy na soutěž budou postupně uveřejňovány na domácí stránce http://www.misssquash.cz/ohlasy.html.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 30. listopadu 2000