Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Časopis Stereo&Video uvádí svůj on-line magazín Stereomag

Nakladatelsví Trade&Leisure Publications (TLP), vydávající tištěný časopis Stereo&Video, spustilo on-line magazín Stereomag (www.stereomag.cz) zaměřený na spotřební elektroniku.

Základní obsah magazínu Stereomag tvoří aktuální denní zpravodajství o novinkách ve spotřební elektronice, profily a testy elektroniky od digitálních fotoaparátů, přes autorádia či televize a dvd přehrávače až po špičkové výrobky hifi techniky.

Paletu informací doplňuje rozsáhlá databáze více než 5000 produktů spotřební elektroniky s možností vyhledávání dle daných kritérií, vzájemného porovnávání, včetně možnosti důkladného srovnání pomocí rozsáhlých testů časopisu Stereo&Video.

Návštěvníkům magazínu Stereomag je rovněž k dispozici on-line poradna, kde jim redaktoři časopisu Stereo&Video pomohou najít odpovědi na jejich otázky či vyřešit jejich problém.

"Skupina webových projektů nakladatelství TLP se stále rozšiřuje. Po uvedení právě se úspěšně rozjíždějících on-line magazínů Mobilmag a Stereomag se uživatelé mohou těšit i na další kvalitně zpracované magazíny se zajímavým obsahem, z nichž zanedlouho představíme server věnovaný recenzím DVD." informuje o činnostech TLP Eva Hannichová.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 4. února 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz