Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Aukce www.offerto.cz zahájila v polovině dubna provoz

26.4.2000, Praha – Dne 12.4.2000 jeden z největších evropských aukčních webů Offerto, provozovaný společností Offerto GmbH., zahájil svoji činnost i v České republice na adrese www.offerto.cz.

Základem nabídky společnosti Offerto jsou aukce provozované ve velkém množství kategorií a jejich podkategoriích. Zboží je zadáváno za vyvolávací cenu, která je nejnižší cenou, za kterou je prodávající ochoten zboží prodat. Dalším produktem společnosti je tzv. Offerto-obchod, kde jsou realizovány obchody s pevnou, předem stanovenou cenou. Jde o formu klasického e-shopu. Třetím produktem je Offerto-powersales – obchod, kde se zboží prodává ve velkém množství s odpovídajícím rabatem. Offerto-inzerce je formou klasické inzerce – nabídka, poptávka, výměna atd. Portfolio služeb společnosti doplňuje Offerto-seznamka, kde můžeme nalézt i seznamku Nejlepší z nejlepších, jejíž výtěžek bude poskytnut na konto Nadace pro transplantaci kostní dřeně při fakultní nemocnici v Plzni.
 
Cílem společnosti je vytvořit v České republice silný aukční portál, který by ve své podobě oslovoval všechny zájemce o obchodování a nákupy. V další fázi vývoje chce společnost Offerto vstoupit na pole B2B komunikace a vytvořit kvalitní evropský portál, který bude soustřeďovat samostatné nákupní světy a prodejní komunity.
 
Historie společnosti se datuje od roku 1998, kdy vznikl první server nabízející tyto služby v Německu, o rok později provozující společnost převzala aktivity jedné z největších online aukcí (Auktio.net) a v prosinci roku 1999 byly spuštěny projekty regionálních aukcí. V lednu letošního roku byly spuštěny stránky Offerto.at v Rakousku a zároveň byl započat projekt B2B obchodu.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 26. dubna 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz