Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Komplexní právnický průvodce zlepší orientaci v legislativě zemí EU

Nový internetový portál zaměřený na oblast práva spustila přední nadnárodní právnická firma Eversheds LLP. Jeho cílem je zlepšení orientace v právních podmínkách evropských zemí.

Přední nadnárodní právnická firma Eversheds LLP spustila internetový portál Directors Law of Europe, který formou jednoduchého systému poskytuje podrobné informace o platných zákonech ve 29 různých evropských zemích. Nadnárodním společnostem působícím od Itálie po Polsko tak poskytne okamžitý přístup k právním informacím, které jsou pro ně tak důležité a pomůže jim v jejich právní praxi v daných zemích.

"Svět se stal skutečně jednotným," řekl Paul Smith, partner ve společnosti Eversheds a hlavní představitel projektu Directors Law of Europe. "Z toho důvodu je pro obchod nutné umět se orientovat v ohromném bludišti příslušných právních zákonů a předpisů."

"Navrhli jsme nástroj Directors Law of Europe tak, aby poskytoval komplexní informace a přitom byl snadno ovladatelný," dodal Smith. "Umožní společnostem z celého světa obchodovat v Evropě mnohem efektivněji a s daleko menším rizikem."

Nástroj Directors Law of Europe přináší kompletní právnické informace a je jediným takto komplexním zdrojem těchto informací na světě.

"Pokud pracujete pro některou nadnárodní společnost jako právní poradce nebo pokud jste americký poradce se zaměřením na operace v Evropě, musíte mít přístup k nástroji Directors Law of Europe," řekl Thomas L. Sager, viceprezident společnosti DuPont a asistent hlavního poradce. "Tento nástroj je nesporně důležitý pro každého, který obchoduje v Evropě," dodal.
Autor: David Kozák
Datum: 10. srpna 2005 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz