Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

M.I.A.získala výhradní mediální zastupování serverů MONA

Internetová společnost M.I.A., a.s podepsala smlouvu s firmou MONA v záležitosti mediálního zastupování serverů tohoto vydavatelství na internetu. Servery Tvoje.cz, Startpage.cz, iStrategie.cz a Zdravotnické noviny.cz budou od této doby exkluzivně zastupovány společností M.I.A., a.s, která je oprávněna výhradně zajišťovat placenou inzerci (neboli obsazovat všechny reklamní pozice) na těchto serverech.

Výše jmenované servery jsou zahrnuty do nabídky reklamní sítě IMS (Internet Media Services) pro klienty, kteří mají zájem o optimalizovanou propagaci vlastní firmy nebo jejích produktů na internetu.

“Zázemí vydavatelství MONA je zárukou kvalitního obsahu internetových titulů a perspektivního rozvoje. Okolo serverů MONA se soustřeďuje významná cílová skupina, kterou mohou oslovit naši klienti, a proto hodnotíme členství serverů MONA v síti IMS jako výrazné zkvalitnění bonity návštěvníků sítě naší reklamní sítě,” říká Ivan Fuksa, Product Manager M.I.A., a.s.

M.I.A., a.s., je internetová společnost, která poskytuje služby v oblasti elektronických médií, reklamy a marketingu na internetu. Působí především ve třech základních oblastech: tvorba obsahu (tzv.content provider) českého internetu, zajišťování a poskytování reklamy na internetu (Internet Media Services, IMS) a pořádání internetové konference Prague Internet World (PIW).

Internet Media Services v současnosti zastupuje více než 90 serverů českého internetu a od roku 1998 zaujímá zhruba 34,5 % podíl tohoto trhu. Celkový obrat společnosti M.I.A. (neplést se stejnou zkratkou používanou v anglofonních zemích pro "Missed In Action") dosáhl za rok 2000 49,3 miliónu korun. V současnosti je M.I.A., a.s., dceřinou společností telekomunikačního lídra domácího trhu – Českého Telecomu a svými produkty tvoří součást skupiny firem s přidanou hodnotou.
Autor: Redakce
Datum: 2. února 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz