Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

EstateWorld - brána k evropskému realitnímu trhu

Evropské realitní fórum EstateWorld zahajuje své služby pro český trh. Estateworld nabízí českým obchodníkům s realitami možnost prezentovat nabídku nemovitostí v češtině a jiných jazycích na evropském trhu.

Díky sofistikovanému offline nástroji může uživatel vložit všechny údaje v češtině a systém je automaticky uvede v jiných jazycích, jako např. v angličtině a němčině. Vedle prezentace nemovitostí česká sekce serveru www.estateworld.com uživateli nabízí také lokální zprávy a důležité informace o realitním trhu.

Současně jsou nemovitosti prezentované na fóru EstateWorld přístupné jako český národní realitní web na adrese www.svetrealit.cz.

Nemovitosti vložené do databáze EstateWorld jsou současně prezentovány na německém webu ImmoWelt.de a od ledna také na francouzském ImmoStreet.com. Přitom pouze doménu ImmoWelt.de navštíví měsíčně přes 270.000 individuálních návštěvníků. Vzhledem k cenám inzerce v západoevropském tisku tak EstateWorld nabízí nákladově nejvýhodnější prezentaci realitní nabídky v eurozóně.

Návštěvníkům umožňuje fórum EstateWorld zvolit si své jazykové prostředí a prohlížet si v češtině nemovitosti z celého světa, i když hlavní nabídka serveru je a bude soustředěna do Evropy. Projeví-li návštěvník webu EstateWorld zájem o konkrétní nemovitost, může ihned kontaktovat příslušného obchodníka.

Služby EstateWorld nabízí na českém trhu společnost REAiA consulting s.r.o. jako výhradní zástupce firmy Immowelt AG Norimberk, která je současně předním evropským producentem softwaru pro realitní činnost.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 1. prosince 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz