Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Homestore.com vytvoří novou e-komerční platformu

Homestore, největší online služba spojující skupinu webových serverů nabízejících pronájem, nebo koupi realit, oznámil, že ve spolupráci se sedmi velkými firmami podnikajícími v oblasti nákupu a prodeje realit vytvoří nový online systém usnadňující práci realitním makléřům.

Homestore spolu se svými partnery bude v příštích letech investovat 150 až 200 mil. dolarů do vývoje nové komerční služby nazývané Realtors Electronic Transakci Platforma.

Tento systém umožní realitním makléřům lépe řídit procesy, které jsou nutné pro koupi bytu. Systém umožní lidem nakupujícím z domova sledovat v reálném čase průběh transakce, kterou zadali realitní kanceláři.

Jako partnery projektu Homestore oznámil mimo jiné firmy RE/Max a Prudential Real Estate – dvě největší obchodní sítě s realitami v USA a také firmu Verisign , známou svým působením v oblasti zabezpečení přenosu dat po internetové síti.

Homestore provozuje také oficiální webové stránky National Association of Realtors. V dubnu byl Homestore vyšetřován antitrustovým oddělením U.S. Justice Department v souvislosti s online obchody s realitami.
Autor: Redakce
Datum: 22. května 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz