Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Vltava.cz rozjíždí on-line lékárnu

Internetový obchod Vltava.cz, člen rodiny obchodů InternetShops a držitel ocenění Internetový obchodník roku 2005, otevřel v červnu pro své zákazníky internetovou lékárnu s širokou nabídkou přípravků pro zdravý život.

Oddělení Lékárna se stalo nejnovějším přírůstkem do rodiny obchodů a rozšířilo počet oddělení obchodního domu Vltava.cz na 12. Toto rozšíření o možnost nákupů přípravků pro zdraví je tak dalším z dárků, které internetový obchod Vltava.cz připravil pro své zákazníky při příležitosti oslav 10. výročí působení na českém trhu.

"Otevření on-line lékárny je dalším krokem ve zvoleném trendu rozšiřování nabídky našich obchodů, které vychází z požadavků našich zákazníků," prozradil generální ředitel společnosti InternetShops, Josef Suchánek. "Myšlenka spuštění internetové lékárny přišla s postupným uvolňováním trhu s léčivy a volně prodejnými přípravky pro zdraví a kondici. V této chvíli realizujeme v rámci platné legislativy 1. etapu projektu, po dokončení všech legislativních změn (připravovaný zákon o lécích) plánujeme rozšíření sortimentu o volně prodejné léky a vznik plnohodnotné lékárny."

"Současná nabídka oddělení Lékárna obsahuje více než 800 položek. Základ nabídky tvoří především vitamínové preparáty, potravinové doplňky, přípravky přírodní medicíny a zdravá výživa," uvedl marketingový manažer společnosti InternetShops, Vladimír Švehla a doplnil: "Velkou předností našeho projektu je rozsah informací o jednotlivých přípravcích, díky nimž má zákazník možnost zjistit před koupí většinu potřebných vlastností a možností využití vybraného preparátu."
Autor: Tisková zpráva
Datum: 29. června 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz