Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Portfolio M.I.A. roste

Společnost M.I.A. v úvodu letošního roku silně posílila portfolio exkluzivních serverů o stránky hned několika vydavatelských domů.

Získala exkluzivitu vydavatelství Vltava Labe Press (www.mojenoviny.cz a www.mojeinzerce.cz). Uvedené servery jsou unikátní především regionálním zaměřením zpravodajství, které čerpá ze silného zázemí regionálních periodik tohoto vydavatele. K němu se přiřadilo renomované vydavatelství orientované na tituly informačních technologií IDG CZECH, které znají inzerenti i z papírových verzí (www.computerworld.cz, www.pcworld.cz, www.gamestar.cz, www.businessworld.cz a www.linuxworld.cz). M.I.A tak převzala původní pozici agentury Arbomedia. Trojici uzavírá společnost Ringier (www.blesk.cz , www.reflex.cz , www.televize.cz a www.iabc.cz ), v jehož výběrovém řízení M.I.A. zvítězila a navázala tím na dlouhodobou spolupráci s touto společností.

M.I.A reagovala i na specializované požadavky zadavatelů inzerce ve vysoce cíleném segmentu trhu cestování a cestovního ruchu, v němž dochází, podle analytiků firmy, k oživení a očekávají zvýšené investice inzerentů především do sponzorských projektů orientovaných na propagaci zákaznických řešení na internetu. Důkazem tohoto kroku jsou exkluzivní smlouvy se servery www.zajezdy.cz a www.poutnik.cz.

K dnešnímu dni společnost M.I.A. výhradně zastupuje více než 37 serverů a nákup na dalších serverech zprostředkovává. Strukturou portfolia a počtem serverů kopíruje poptávku zadavatelů inzerce a je schopna pokrýt jakýkoliv požadavek klienta. Ředitelka společnosti M.I.A Kateřina Hrubešová zdůrazňuje, že s expanzí M.I.A. souvisí i udržení vysokého standardu klientských služeb a také světově odpovídající servis provozovatelům serverů. Důkazem dlouhodobě výhodné spolupráce je i obnovení exkluzivní smlouvy se specializovaných serverem Finance.cz.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 5. února 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz