Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

ATLAS.CZ je hlavním mediálním partnerem soutěže Miss Europe - Junior

V úterý 9. listopadu se v Praze uskuteční 2. ročník mezinárodní soutěže Miss Europe - Junior. Hlavním mediálním partnerem je portál ATLAS.CZ.

Součástí finálového večera soutěže Miss Europe - Junior jsou mimo jiné také prezentace komunikačních dovedností s moderními technologiemi, konkrétně v mobilní komunikaci a v práci s internetem. Podle sdělení portálu ATLAS.CZ je i to důvodem, proč se stal hlavním mediálním partnerem soutěže, v níž budou soutěžit dívky ve věku od 15 do 18 let.

V letošním ročníku je také poprvé možné poslat hlas vybrané kandidátce jak online, prostřednictvím webu, tak i pomocí SMS. Vítězka listopadové kola pak postoupí do mezinárodního soutěže, která proběhne v roce 2005. Průběh finálového večera, který proběhne 9.11. v Paláci Blaník na Václavském náměstí, bude odvysílán ze záznamu na ČT1 14.11.2004. V průběhu vysílání budou moci diváci zvolit prostřednictvím SMS hlasování svou Miss Sympatie.

Komentář:
Na to, že se, především ty největší, internetové servery stále častěji spolupodílejí na propagaci nejrůznějších kulturních, sportovních, ale i společenských akcí, si už asi většina z nás zvykla. ATLAS.CZ ale postoupil o krok dál a stal se hlavním mediálním partnerem. Navíc poměrně významné akce. A to je pozitivní zjištění nejen pro samotný portál, ale i pro celý český internet - dokazuje to totiž, že i pro některé neinternetové akce už může být internetové médium natolik významné, že jej povýší na hlavního mediálního partnera...
Autor: David Kozák
Datum: 3. listopadu 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz