Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Newsletter 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Economia OnLine uvádí nový web věnovaný vzdělávání

U příležitosti nedávného spuštění projektu Internet do škol a s vědomím nezbytnosti celoživotního vzdělávání uvádí společnost Economia OnLine na český internet nový odborný site - Vzdelavani.iHNed.cz.

Vzhledem k tomu, že je Economia OnLine do projektu Internet do škol přímo zapojena jako internetový mediální partner, je i samotnému Internetu do škol věnována na nových stránkách vlastní rubrika.

Odborný server Vzdelavani.iHNed.cz, informující čtenáře o novinkách z oblasti školství, vzdělávání a kariéry doma i ve světě, je určen personalistům, pedagogům základních, středních i vysokých škol a dále všem, kterým záleží na jejich vlastním profesním životě - a to jak budoucím (tedy studentům), tak i těm, kteří svou kariéru již zahájili.

Širokou informační základnu nových stránek zajišťují tištěná periodika mateřské společnosti Economia, a. s., především pak deník Hospodářské noviny, týdeník Ekonom, měsíčník Moderní řízení a další odborné tituly tohoto vydavatelství.

Exkluzivním zdrojem informací je pravidelná příloha deníku Hospodářské noviny Kariéra. Pod názvem Kariéra start pomáhá studentům dosáhnout efektivních výsledků ve studiu a připravit se tak pro své budoucí uplatnění v praxi, pod názvem Kariéra business je pak určena především těm, kteří svůj profesní život již budovat začali.

Vedle aktuálního zpravodajství, komentářů, rozhovorů a analýz je čtenářům k dispozici rovněž rozcestník s užitečnými odkazy na školy, školské úřady a další instituce. Návštěvníci stránek Vzdelavani.iHNed.cz mohou aktivně vyjadřovat svůj názor k jednotlivým příspěvkům či hlasovat v anketách na aktuální témata.
"Nový web přináší kvalitní obsah, který mohou využívat pedagogové a studenti v rámci projektu Internet do škol. Economia OnLine tak pružně zareagovala na oprávněnou kritiku, že projektu IdŠ zatím schází kvalitní obsah," říká ředitel společnosti Economia OnLine Michal Klíma.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 26. února 2002

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz