Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Web SEO-SEM.cz s novými funkcemi

Internetová reklamní agentura RobertNemec.com obohatila svůj specializovaný web SEO-SEM.cz o tři nové funkce - burzu zpětných odkazů, inzerci volných pracovních míst a blog o SEO a SEM.

Marketing přes vyhledávače a jeho stále významnější součást optimalizace pro vyhledávače patří k tématům, jimiž se zabývá stále více odborníků i laiků. Tohoto zájmu se rozhodla využít internetová reklamní agentura RobertNemec.com a nedávno proto spustila specializovaný web SEO-SEM.cz. Pravda, začátek webu nebyl nikterak slavný a hlavní pozornost mezi internetovou komunitou vyvolala agenturou vyhlášená SEO soutěž, či ještě spíše názory - ať už kladné či záporné - na ni.

Situace by se však měla změnit. Přispět by k tomu měly i tři nové funkce webu - burza zpětných odkazů, inzerce volných míst a blog o SEO a SEM.

Burza zpětných odkazů nabízí možnost zdarma zveřejňovat nabídky k výměně odkazů. Provozovatelé www stránek či jejich SEO konzultanti tak budou mít na jednom místě k dispozici kontakty na potenciální partnery, které by jinak museli obtížně hledat.

Nabídka volných pracovních pozic podle ředitele agentury Roberta Němce vychází z interních potřeb agentury ale také z externích požadavků. Cena za jeden inzerát je 495 korun za měsíc, což je podle tiskové zprávy méně než na jiných personálních serverech.

Blog o SEO a SEM by měl informovat o aktuálních událostech a novinkách v oblasti Search Engine Marketingu a optimalizace pro vyhledávače. Němec k tomu řekl: "Ve světě optimalizace pro vyhledávače a search engine marketingu se toho denně děje mnoho zajímavého. Abychom na to upozornili i ostatní, rozhodli jsme se vydávat tento blog."

Blog bude také upozorňovat na chyby a nabízet znalosti a zkušenosti z oblasti SEM/SEO, a to spíše neformální formou.
Autor: David Kozák
Datum: 21. října 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz