Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Et netera dosáhla v roce 2005 obratu 64,1 mio

Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, ukončila kalendářní rok 2005 s celkovým obratem 64,1 milionu korun (nárůst 60%).

Za zvýšením obratu stojí především nové, velké e-business projekty a nově získaní klienti z řad významných firem jako např. Datart (e-shop), Český Telecom (portál, CMS) a MHMP (CMS). ET NETERA v loňském roce zpracovávala především rozsáhlé zakázkové e-business projekty v oblastech firemních portálů, content managementu (správy digitálního obsahu), e-business integrace a zakázkových e-shopů včetně business logiky a zabudované competitive intelligence. "Naší práci se dostává uznání nejen od klientů, ale i od odborné části trhu. Díky tomu jsme stále více vyhledávaným subdodavatelem velkých systémových integrátorů pro oblast Enterprise Content Managementu," řekl Martin Černohorský, výkonný ředitel společnosti Et netera.Do budoucna chce ET NETERA dále stavět na špičkovém zákaznickém servisu a posilování vývoje vlastních inovačních technologií. "Právě vlastní způsob jakým přistupujeme k řešení potřeb klientů je zásadní. Utvrzuje nás v tom i skutečnost, že významní klienti od nás neodcházejí a že navíc dokážeme s vlastními technologiemi, jako např. s , uspět v konkurenci značkových zahraničních produktů," řekl dále Martin Černohorský.

Společnost Et netera se již 5x umístila v soutěži společnosti Deloitte Fast50 mezi nejrychleji rostoucími firmami střední Evropy. "Z mého pohledu je důležité, že celkem svižný růst všech ukazatelů firmy doprovází dlouhodobě i posilování finanční stability. Potvrzuje to i Rating MSP, kde jsme v loňském roce obdrželi nejvyšší hodnocení A," řekl Ing. Martin Palička, finanční ředitel společnosti Et netera.

Kompletní finanční výsledky společnosti budou vzhledem k posunu hospodářského roku do února 2006 k dispozici až v březnu 2006.

Autor: Tisková zpráva
Datum: 16. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz