E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Reklama
Užitečné informace pro kutily.


Asociace.BIZ spouští osvětovou kampaň

David Kozák, 22. února 2006, e-komerce.cz

Asociace poskytovatelů internetových řešení připravila osvětovou kampaň "Ukazujeme, co umí internetová řešení".

Osvětovou kampaň nazvanou "Ukazujeme, co umí internetová řešení" spustí úvodním seminářem Cross-mediální kampaně - využití Internetu Asociace.BIZ - poskytovatelů internetových řešení. Do konce června by pak měla asociace představit celkem čtyři témata - první dvě marketingová (cross-mediální kampaně a Web Content Management), další dvě pak technologická...

Kampaň Asociace.BIZ navazuje na soutěž Internet Effectiveness Awards 2005. Jejím cílem je vzdělávání odpovědných pracovníků, zkvalitňování trhu a představení internetových řešení v praxi. "Například již zmíněné cross-mediální kampaně ukáží loňskou globální kampaň Audi Q7 - v TV, printu a na Internetu," píše se v tiskové zprávě asociace.

Kampaň si také klade za cíl vyvrátit mýty a narovnat zažité nepřesnosti v oblasti internetové terminologie. Tajemník Asociace.BIZ Václav Šourek k tomu řekl: "Lidé si např. velmi často pletou redakční systém a Web Content Management systém. Aby ne, když menší dodavatelé internetových řešení sami dávají nálepku WCM jednoduchým systémům na správu obsahu."

Podle prezidenta asociace Michala Svätého není cílem kampaně přesvědčit firmy, aby využívaly velké světové systémy. "Cílem je ukázat, pro koho je to které řešení nejvhodnější, co přináší v praxi a kde jsou jeho limity," řekl Svätý.


David Kozák
david.kozak@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz