E-komerce.cz: Český magazín o internetové komerci

Vše pro váš digitální fotoaparát!


Asociace.BIZ zve na konferenci

David Kozák, 9. září 2004, e-komerce.cz

Asociace poskytovatelů internetových řešení pořádá 23.9.2004 v Kaunickém paláci v Praze odbornou konferenci "Trendy internetových řešení v ČR". Odborníci z členských agentur Asociace.BIZ v jejím rámci účastníky seznámí s posledními trendy ve využití Internetu.

Podpořit rozvoj špičkových prezentací a zvýšit povědomí českých firem o možnostech využití nejmodernějších internetových řešení. Tak přesně to jsou cíle konference Trendy internetových řešení v ČR, kterou na 23.9.2004 připravuje Asociace poskytovatelů internetových řešení - Asociace.BIZ.

V rámci konference seznámí zástupci předních internetových agentur účastníky s posledními trendy www prezentací, on-line marketingových kampaní, e-business řešení a interních firemních aplikací na bázi internetových technologií.

Obsah konference je rozdělen do tří hlavních částí:

  1. komunikace - se zaměří na internetové portály, imageové stránky a on-line marketingové kampaně, a to v oblasti grafiky, procesů publikace obsahu webů a nejnovějších parametrů profesionálních www prezentací.
  2. obchod - seznámí účastníky s posledními trendy e-business řešení v ČR a to v realistickém pohledu na tuto tématiku, v popředí proto nezůstanou jen úspěšná řešení.
  3. interní procesy - nabídne informace o posledních trendových proudech intranetových řešení a řešení v oblasti podpory interních procesů firem. Zvláštní pozornost bude kladena trendům Enterprise Content Management řešením.

Obsah přednášek bude věnován především odborníkům z oblasti marketingu, obchodu, IT a manažerům odpovědným za interní procesy firmy.

David Kozák
david.kozak@e-komerce.czCopyright © e-komerce.cz