Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

Nový časopis stavebni-forum.cz startuje

Internetový čtrnáctideník Stavební fórum zahájil 1. února tohoto roku provoz. Odborný časopis, který provozuje společnost LOGO, spol. s r. o., je přístupný na adrese: www.stavebni-forum.cz

Stavební fórum představuje novou odbornou platformu v oblasti nemovitostí, stavebních investic a rozvojových projektů, jejich financování, oceňování, managementu staveb, ale i architektury, bydlení a životního stylu. Cílem provozovatele i redakce je vytvořit interaktivní prostor, který bude otevřený všem profesionálům i laikům, hledajícím objektivní a aktuální informace z výše zmíněných oborů. Především se budeme snažit nabízet mnohostranný pohled na každé z diskutovaných témat, názorovou šíři, která ve většině stávajících médií absentuje.

Časopis je rozdělen na dvě hlavní části – několikrát denně aktualizovaný zpravodajský servis a pravidelné rubriky (Stavební fórum, Projekt, Art & Life, Nemovitost, Investice, Bydlení) a podrubriky (Kontakty, E-shop, trendy, Tipy & triky, Právo, Financování, ad.).
V aktuálním Stavebním fóru čtenáři naleznou první díl seriálu České stavebnictví na cestě do Evropy věnovaný prodeji firmy Metrostav. Za projekt čísla jsme vybrali v listopadu otevřené centrum společnosti PriceWaterhouseCoopers v Kateřinské ulici - nejen díky unikátním technologiím, jimiž je objekt nabitý. Divadlo Sklep je dnes již pojmem, ne každý ale ví, že pod heslem “Sklep sobě” bylo na Dobešce otevřeno rekonstruované divadlo – domovská scéna souboru.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 9. února 2001





 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz