Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

E-learning fórum 2006 se zaměří na prakticky použitelná řešení

Vzájemná komunikace a výměna názorů těch, do jejichž pracovní náplně patří implementace, tvorba či řízení e-learningových programů, je hlavním cílem konference E-learning fórum 2006. Pořádají ji 2. března ve Studijně informačním centru České zemědělské univerzity v Praze – Suchdole jako jednu z hlavních akcí letošního Března – měsíce internetu společnosti SEMIS a 1.VOX.

Když organizátoři před šesti lety připravovali první ročník konference, byl e-learning vizí pro malou skupinu zasvěcených osob. Dnes jej běžně využívá v procesu vzdělávání řada firem a institucí. V praxi má e-learningové vzdělávání různou podobu a přináší různé zkušenosti a výsledky. Konference proto již opouští koncept sdělování a diskusí o tom, co je a co není ten správný e-learning, a zaměřuje se spíše na prakticky použitelná řešení a postupy. Jednou z částí programu bude přehlídka e-learningových kurzů i technologií pro jejich tvorbu. Novinkou je rovněž diskusně kreativní modul realizovaný tzv. "open space technology", jehož základním mottem bude "neobjevujme slepé cesty poznání".

E-learning fórum 2006 je tedy zejména pro ty, kteří chtějí diskutovat, přemýšlet, předávat poznatky a učit se ze zkušenosti druhých, pro ty, kteří se přiklánějí k tomu pojetí vzdělávání dospělých, které má za to, že ze vzdělávací akce si mohu odnést pouze tolik, kolik (intelektu, úsilí) do ní vložím.
Aktuální informace o programu, stejně jako přihláška a materiály z předchozích ročníků konference, se nacházejí na internetových stránkách .
Konference, nad níž převzal záštitu rektor VŠ J.A.Komenského v Praze, bude jednou z prvních aktivit 9. ročníku Března – měsíce internetu. Hlavními partnery BMI jsou letos Česká pošta a Grisoft, vzhledem k tematickému zaměření 9. ročníku BMI na e-government poskytují záštitu a podporu předseda vlády a Úřad vlády České republiky, Ministerstvo financí, Ministerstvo informatiky, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo spravedlnosti, Ministerstvo vnitra a portál BusinessInfo.cz. Mediálními partnery jsou Český rozhlas, Protext – PR servis ČTK, deník Právo, vydavatelství Springer Media CZ, Vogel Burda Communications a časopis Egovernment, odborným partnerem FORInternet.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 16. února 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz